wtorek, 9 czerwca 2015

Marcus cd Mimi

- moze do parku ?
- hmm może być
Poslziśmy do parku . Świeciło słońcie i leciutko wiał wiatr. Uśmiechałem się pod nosem .
- lubisz adrenalinę ? -zapytałem
- może a co ? -zapytala
- u siebie w garażu mam dwa crossy może przejedziemy sie po lesie ?
Pokiwała potwierdzajaco głowa. Poszlismy pod mój garaż wyjechałem dwoma crossami .
Podałem jej kask . Założyłem kask i wsiadłem na czewonego crossa .
- wsiadaj i jedziemy .
Mimi ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz