Sory że mnie nie było no ale cuż komp mi się zepsuł teraz mam nowy Yea
Mam Pare pytań prosze na nie mi opowiedzieć na howrse !
1. Gdzie można i za ile kupić tablet ro rysowania ?
2. Bedziecie udzielać sie tu i zapraszać członków
3. Zapraszam was tu dołaczycie :
http://thee-hungerr-gamess.blogspot.com/
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz