Dołącz !

Admin:  Tekeru

Zdjęcie postaci :
Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Orientacja : ( Homo - płeć ta sama , Hetero - płeć przeciwna, Bi - płeć obustronna )
Praca:
Charakter: (Cechy charakteru.)  
Aparycja: (Opis wyglądu. Mniej interesuje nad opis włosów, oczu itp bo to widać na zdjęciu. Więcej opisz znaki szczególne, styl ubierania się... )  
Hobby i Zainteresowania: (Co lubisz robić. Może być w zdaniach, może być po przecinku)  
Rodzina: (Najbliższa rodzina postaci) 

Zauroczona/y:
Zakochana/y:
Ex:
Dziewczyna/Chłopak:
Głos
Marzenie :
Towarzysz: ( musisz zasłużyć na niego pisząc 100 opowiadań lub zaprosić na bloga 10 członków którzy dołaczą !  więc wpisz na razie brak ! )
Nr. Domu:
Inne zdjęcia:
Login :

2 komentarze:

  1. Masz błąd w orientacji. Hetero to jest że woli płeć przeciwną, a homo tą samą

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Eeee... nie? jest dobrze. znaczy ma dobrze napisane

      Usuń