Spojrzałam na chłopaka i zmarszczyłam brwi .
-Tenga cuidado cómo usted va! Tal vez usted lo molesta y me ayudó a levantarme - odparłam w swoim ojczystym języku
Chłopak osłupiał .
- pomozesz mi wstać czy nie - odparłam
Podał mi ręke i wstałam z jego pomocą .
- sory ż epowiedziałam to w innym języku ale tamen to mój ojczysty nie przeyzwyczaiłam sie do tego jeszcze....
- acham rozumiem
- jestem Anna- odparłam podając rękę
Chai ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz