Była wspaniała szybko zaczęłam się rozpakowywać. Po rozpakowaniu się poszłam do salonu.
- Ten salon jest cudowny i ta plazma - powiedziałam do siebie idąc do kuchni.
- Jest wspaniała jeszcze tylko łazienka i jadalnia - powiedziałam i szybko powędrowałam do jadalni
a potem do niebieskiej łazienki.
Cały dom był wspaniały postanowiłam pójść ma miasto kogoś poznać zaprzyjaźnić się. Poszłam do parku wsiadłam na ławce nie wiedziałam co mam robić więc puściłam sobie moją piosenkę.
Kiedy się skończyła zdjęłam słuchawki a obok mnie usiadł przystojny chłopak pomyślałam że się przedstawie.
- Cześć mam na imię Justyna Bojczuk a ty ?? - zapytałam podając chłopakowi rękę.
( Diego )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz