czwartek, 28 maja 2015

Justyna C.D Diego

Wstałam z ławki i podbiegłam do niego
- Powiedz mi dla czego jesteś taki ??
- Jaki niby ??
- Taki nie sympatyczny i chłodny
- No bo mam powody
- Takim sposobem nikogo nie poznasz będziesz cały czas sam i sam
- A skąd wiesz że nie mam znajomych
- No nie wiem ale na pewno ich nie do końca znasz i nie do końca wiesz że oni ciebie lubią
- No tak może i co z tego ??
- Proste i logiczne bądź milszy i będzie wszystko dobrze
- Jak będę milszy to każdy pomyśli że jestem słaby i że można mną pomiatać
- No to oki ale chociaż bądź dla mnie miły to będzie przyjemniej - uśmiechnęłam się do chłopaka z nadzieją że nie myśli że jestem idiotką
( Diego )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz