- Miło mi - powiedziałem z uśmiechem
- Mi też jeżeli mogę się spytać to po co biegłeś ??
- Ja biegłem do sklepu po doładowanie bo moja koleżanka do mnie napisała
z tym słodziutkim zdjęciem - Pokazałem jej zdjęcie nowego lisa Belli
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTG1v1ciswyM617CuKfE5C_-6aXIsg_pou8rlu25_K_qrlr9oBFWw
- O jej jaki ładny a dla czego ona go ma ??
- To nie tylko jeden ona ma ich więcej
- To dlaczego je hoduje
- Ponieważ lisy rożnych raz są zagrożone bo ludzie polują dla ich futra i
oczywiście dla tryumfów dla tego ona nie chce żeby one wyginęły więc
otworzyła lisie zoo
- Uuu to szlachetne z jej strony
- Tak i to bardzo a ona jak zwykle wysyła mi ich zdjęcia sory poczekaj chwile bo ja muszę pójść po doładowanie
- Oki - poszedłem do sklepu kupiłem to co chciałem i doładowałem konto na telefonie
- Doładowałeś
- Tak i jej szybko odpiszę i może gdzieś się przejdziemy
- No pewnie - Odpisałem jej i poszliśmy do parku
( Anna )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz